Kette Hotel


Kette Hotel


Poloha ubytovacího zařízení
Kette Hotel stojí v části San Marco města Benátky. V blízkosti se nachází Opera La Fenice a Bazilika sv. Marka. Hotel dosahuje hodnocení 4 hvězdiček. V okolí se nachází mimo jiné Museo della Musica a Muzeum Museo Correr.

Pokoje
V našich 63 klimatizovaných pokojích, k jejichž vybavení patří minibar, se budete cítit jako doma. Bezdrátový internet zdarma vám zajistí spojení se světem a televize, která nabízí satelitní kanály, dobrou zábavu. K vybavení koupelen patří vana se sprchou, toaletní stolek se zrcadlem a toaletní potřeby zdarma. Další užitečné vybavení a služby: telefon s přímým voláním, vestavěný trezor a psací stůl.

Možnosti rekreace, lázeňské služby, hlavní vybavení
K nabídce hotelu patří bezdrátový internet zdarma a televize ve vestibulu.

Možnosti stravování
Dostanete-li hlad, bude vám k dispozici naše pokojová služba s omezeným provozem. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar nebo salonek.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici vysokorychlostní internet (za příplatek), směnárna a zapůjčení novin ve vestibulu. Za příplatek poskytujeme hostům tyto dopravní služby: kyvadlová doprava na letiště.Sestiere Di San Marco 2053
30124
Venice

Přihlášení

Vyplňte údaje. Lorem ipsum dolor it samet.