Atahotel Quark


Atahotel Quark


Poloha ubytovacího zařízení
Atahotel Quark stojí v části Porta Romana města Milán. Nedaleko odtud se nachází Univerzita Bocconi a Katedrála v Miláně. Hotel dosahuje hodnocení 4 hvězdiček. V okolí se nachází mimo jiné Bazilika Basilica di S. Eustorgio a Univerzita IULM.

Pokoje
V našich 283 klimatizovaných pokojích, k jejichž vybavení patří minibar a LCD televize, se budete cítit jako doma. K pokoji náleží vlastní balkon. Bezdrátový internet (za příplatek) vám zajistí spojení se světem a televize, která nabízí satelitní kanály, dobrou zábavu. K vybavení koupelen patří vana se sprchou, ruční sprcha a toaletní potřeby zdarma.

Možnosti rekreace, lázeňské služby, hlavní vybavení
Hostům nabízíme řadu možností sportovního vyžití a zábavy, jako je například fitness centrum. K dalšímu vybavení hotelu patří bezdrátový internet (za příplatek) a televize ve vestibulu.

Možnosti stravování
Když dostanete hlad, navštivte naši restauraci, kde se podává snídaně, oběd a večeře. Kromě toho vám bude k dispozici také pokojová služba s omezeným provozem, chcete-li zůstat v pohodlí svého pokoje. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar nebo salonek.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici business centrum, směnárna a zapůjčení novin ve vestibulu. K pořádání obchodních a společenských akcí slouží konferenční místnosti, malé zasedací místnosti a prostory pro pořádání banketů.Via Lampedusa 11-A
20141
Milan

Přihlášení

Vyplňte údaje. Lorem ipsum dolor it samet.