Hotel Portamaggiore


Hotel Portamaggiore


Poloha ubytovacího zařízení
Hotel Portamaggiore stojí v části Esquilino města Řím. V blízkosti se nachází Brána Porta Maggiore a nedaleko je i Coliseum. Hotel se nalézá nedaleko od těchto zajímavostí: Muzeum Museo degli Strumenti Musicali a Bazilika Basilica di Santa Croce in Gerusalemme.

Pokoje
V našich 205 klimatizovaných pokojích, k jejichž vybavení patří minibar, se budete cítit jako doma. Televize, která nabízí satelitní kanály, dobrou zábavu. Vlastní koupelna nabízí vybavení, jehož součástí jsou bidet a vysoušeč vlasů. Další užitečné vybavení a služby: telefon s přímým voláním, vestavěný trezor a psací stůl.

Možnosti rekreace, lázeňské služby, hlavní vybavení
Zahrada nabízí krásný výhled a k součástí nabídky hotelu jsou také bezdrátový internet zdarma a rozšířené recepční služby. Hotel dále nabízí: prodej novin a dárkových předmětů, možnost nákupu (v rámci hotelu) a možnost uzavření sňatku. Chystáte-li se na výlet do okolí, můžete se za poplatek svézt naší kyvadlovou dopravou.

Možnosti stravování
K příjemnému stolování vás zve restaurace a něco malého k zakousnutí nabízí snack bar / lahůdky. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar nebo salonek.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici audiovizuální vybavení, směnárna a expresní ubytování. K pořádání obchodních a společenských akcí slouží prostory pro pořádání banketů, výstavní prostor a velká zasedací místnost. Za příplatek poskytujeme hostům tyto dopravní služby: kyvadlová doprava z hotelu na letiště (k dispozici na vyžádání). Navíc se v okolí nalézají zpoplatněná parkovací místa.Piazza di Porta Maggiore 25
00185
Rome

Přihlášení

Vyplňte údaje. Lorem ipsum dolor it samet.