Hotel Regency


Hotel Regency


Poloha ubytovacího zařízení
Hotel Regency stojí v části Fiera Milano – Ippodromo di San Siro města Milán. Nedaleko odtud se nachází Nákupní centrum Piazza Portello a Katedrála v Miláně. Hotel dosahuje hodnocení 4 hvězdiček. V okolí se nachází mimo jiné Veletržní centrum v Miláně a Město Fiera Milano City.

Pokoje
V našich 71 klimatizovaných pokojích, k jejichž vybavení patří minibar a LCD televize, se budete cítit jako doma. K pokoji náleží vlastní balkon s výhledem na město a do zahrady. Bezdrátový internet (za příplatek) vám zajistí spojení se světem a televize, která nabízí satelitní kanály, dobrou zábavu. Vlastní koupelna nabízí vybavení, jehož součástí jsou ruční sprcha a toaletní potřeby zdarma.

Možnosti rekreace, lázeňské služby, hlavní vybavení
Zahrada nabízí skvělý výhled a k dispozici je také fitness centrum s nepřetržitým provozem. Hotel dále nabízí: bezdrátový internet (za příplatek), rozšířené recepční služby a krb ve vestibulu.

Možnosti stravování
Když dostanete hlad, bude vám k dispozici kavárna a také naše pokojová služba s omezeným provozem, chcete-li zůstat v pohodlí svého pokoje. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar nebo salonek.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici business centrum s nepřetržitým provozem, auto s řidičem a internetový koutek. Obchodní a společenské akce lze pořádat v 3 zasedacích místnostech. Parkovat lze v bezprostřední blízkosti zařízení (za poplatek).Via Generale Giuseppe Arimondi 12
20155
Milan

Přihlášení

Vyplňte údaje. Lorem ipsum dolor it samet.