Hotel Forum


Hotel Forum


Poloha ubytovacího zařízení
Hotel Forum stojí v části Colosseum - Fora Romana města Řím. V blízkosti se nachází Věž Torre dei Conti a Římské fórum. Hotel dosahuje hodnocení 4 hvězdiček. V okolí se nachází mimo jiné Bazilika Basilica di Massenzio a Foro di Cesare.

Pokoje
V našich 78 klimatizovaných pokojích, k jejichž vybavení patří minibar, se budete cítit jako doma. Bezdrátový internet zdarma vám zajistí spojení se světem a televize, která nabízí kabelové kanály, dobrou zábavu. Vlastní koupelna nabízí vybavení, jehož součástí jsou vana se sprchou, toaletní potřeby zdarma a bidet. Další užitečné vybavení a služby: telefon s přímým voláním, vestavěný trezor a závěsy/žaluzie.

Možnosti rekreace, lázeňské služby, hlavní vybavení
Střešní terasa nabízí krásný výhled a k součástí nabídky hotelu jsou také bezdrátový internet zdarma a rozšířené recepční služby. Součástí vybavení jsou také hlídání dětí/péče o děti a televize ve vestibulu.

Možnosti stravování
Když dostanete hlad, bude vám k dispozici nejen restaurace, ale také naše 24hodinová pokojová služba, chcete-li zůstat v pohodlí svého pokoje. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar nebo salonek.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici business centrum, audiovizuální vybavení a směnárna. K pořádání obchodních a společenských akcí slouží konferenční místnosti a prostory pro pořádání banketů. Přímo v areálu je hostům k dispozici parkování (za příplatek).Via Tor de' Conti, 25
00184
Rome

Přihlášení

Vyplňte údaje. Lorem ipsum dolor it samet.