Holiday Inn Rome- Eur Parco Dei Medici


Holiday Inn Rome- Eur Parco Dei Medici


Poloha ubytovacího zařízení
Holiday Inn Rome- Eur Parco Dei Medici stojí v části EUR města Řím. Nedaleko odtud se nachází Golfový klub Parco de' Medici a Euroma2. Hotel dosahuje hodnocení 4 hvězdiček. V okolí se nachází mimo jiné White Gallery a Museo Nazionale delle Arti e Tradizioni Popolari.

Pokoje
V našich 317 klimatizovaných pokojích, k jejichž vybavení patří minibar a LCD televize, se budete cítit jako doma. Bezdrátový internet (za příplatek) vám zajistí spojení se světem a televize, která nabízí satelitní kanály, dobrou zábavu. Vlastní koupelna nabízí vybavení, jehož součástí jsou vana, bidet a vysoušeč vlasů. Další užitečné vybavení a služby: psací stůl, kávovar/čajovar a telefon s přímým voláním (hlasová pošta).

Možnosti rekreace, lázeňské služby, hlavní vybavení
Můžete využít širokou nabídku rekreačních zařízení, mezi něž patří mimo jiné sauna a fitness centrum. Hotel dále nabízí: bezdrátový internet (za příplatek), hlídání dětí/péče o děti a prodej novin a dárkových předmětů. Chystáte-li se na výlet do okolí, můžete se za poplatek svézt naší kyvadlovou dopravou (do vzdálenosti 12 km).

Možnosti stravování
Dostanete-li hlad, navštivte naši restauraci s výhledem do zahrady, kde lze za příznivého počasí stolovat pod širým nebem. Pokud však chcete zůstat v pohodlí svého pokoje, je vám k dispozici naše pokojová služba s omezeným provozem. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar nebo salonek nebo bar u bazénu. Za malý příplatek vám denně v restauraci nabídneme bufetovou snídani.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici business centrum s nepřetržitým provozem, auto s řidičem a internetový koutek. K pořádání obchodních a společenských akcí slouží konferenční centrum, konferenční místnosti a výstavní prostor. Hostům poskytujeme zdarma tyto dopravní služby: kyvadlová doprava z letiště do hotelu ve stanovené době.Viale Castello Della Magliana 65
00148
Rome

Přihlášení

Vyplňte údaje. Lorem ipsum dolor it samet.