Mont Blanc Hotel Village


Mont Blanc Hotel Village


Poloha ubytovacího zařízení
Mont Blanc Hotel Village stojí ve městě La Salle. K okolním zajímavostem patří Lázně Pré Saint Didier a Lanovka Courmayeur, Courmayeur, Itálie. Hotel dosahuje hodnocení 5 hvězdiček. Mezi okolní zajímavosti patří mimo jiné Hora Mont Blanc a Římské divadlo.

Pokoje
V našich 40 pokojích, k jejichž vybavení patří minibar a televize s plochou obrazovkou, se budete cítit jako doma. Bezdrátový internet zdarma vám zajistí spojení se světem a televize, která nabízí digitální kanály, dobrou zábavu. Vlastní koupelna nabízí vybavení, jehož součástí jsou značkové toaletní potřeby a vysoušeč vlasů. Další užitečné vybavení a služby: telefon s přímým voláním, vestavěný trezor a psací stůl.

Možnosti rekreace, lázeňské služby, hlavní vybavení
Můžete využít širokou nabídku rekreačních zařízení, mezi něž patří mimo jiné fitness a wellness centrum, venkovní bazén a krytý bazén. Součástí vybavení jsou také bezdrátový internet zdarma, hlídání dětí / péče o děti za příplatek a úschovna lyží.

Možnosti stravování
Když dostanete hlad, navštivte naši restauraci, kde se podává snídaně, oběd a večeře. Kromě toho vám bude k dispozici také pokojová služba s omezeným provozem, chcete-li zůstat v pohodlí svého pokoje. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar nebo salonek nebo bar u bazénu.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici business centrum, internetový koutek a audiovizuální vybavení. Hodláte v našem městě uspořádat obchodní nebo společenskou akci? Nabízíme vám konferenční prostory o velikosti 268 m2 (mj. konferenční místnosti, malé zasedací místnosti a prostory pro pořádání banketů). Za příplatek poskytujeme hostům tyto dopravní služby: kyvadlová doprava na letiště (k dispozici na vyžádání) a vyzvednutí z vlakového nádraží.Localita La Croisette 36
11015
La Salle

Přihlášení

Vyplňte údaje. Lorem ipsum dolor it samet.