Crowne Plaza Rome-St. Peter's Hotel & Spa


Crowne Plaza Rome-St. Peter's Hotel & Spa


Poloha ubytovacího zařízení
Crowne Plaza Rome-St. Peter's Hotel & Spa stojí v části Aurelio města Řím. Nedaleko odtud se nachází Villa Doria Pamphili a Bazilika sv. Petra. Hotel dosahuje hodnocení 4 hvězdiček. V okolí se nachází mimo jiné Ruský pravoslavný kostel sv. Kateřiny, Řím, Itálie a Guvernérský palác státu Vatikán.

Pokoje
V našich 308 klimatizovaných pokojích, k jejichž vybavení patří minibar a televize s plochou obrazovkou, se budete cítit jako doma. K pokoji náleží vlastní balkon s výhledem na bazén a do zahrady. Bezdrátové i pevné připojení k internetu (za příplatek) vám zajistí spojení se světem a televize, která nabízí satelitní kanály, dobrou zábavu. Vlastní koupelna nabízí vybavení, jehož součástí jsou vana se sprchou, toaletní stolek se zrcadlem a toaletní potřeby zdarma.

Možnosti rekreace, lázeňské služby, hlavní vybavení
Náš kosmetický salón nabízí následující služby: masáže, péče o tělo a péče o obličej. Můžete využít širokou nabídku rekreačních zařízení, mezi něž patří mimo jiné venkovní tenisové kurty, fitness a wellness centrum a vířivá vana. Součástí vybavení jsou také bezdrátový internet (za příplatek), rozšířené recepční služby a hlídání dětí / péče o děti za příplatek. Chystáte-li se na výlet do okolí, můžete se za poplatek svézt naší kyvadlovou dopravou (do vzdálenosti 5 km).

Možnosti stravování
Dostanete-li hlad, navštivte naši restauraci s výhledem do zahrady. Pokud však chcete zůstat v pohodlí svého pokoje, je vám k dispozici naše 24hodinová pokojová služba. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar nebo salonek nebo bar u bazénu.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici vysokorychlostní internet (za příplatek), business centrum s nepřetržitým provozem a auto s řidičem. Hodláte v našem městě uspořádat obchodní nebo společenskou akci? Nabízíme vám konferenční prostory o velikosti 510 m2 (mj. konferenční centrum, konferenční místnosti a malé zasedací místnosti).Via Aurelia Antica 415
00165
Rome

Přihlášení

Vyplňte údaje. Lorem ipsum dolor it samet.