Hotel Mediolanum


Hotel Mediolanum


Poloha ubytovacího zařízení
Hotel Mediolanum stojí v části Stazione Centrale města Milán. V blízkosti se nachází Věž Pirelli a Grattacielo Pirelli. Hotel dosahuje hodnocení 4 hvězdiček. V okolí se nachází mimo jiné Spazio Oberdan a Muzeum Casa-Museo Boschi di Stefano.

Pokoje
V našich 51 klimatizovaných pokojích, k jejichž vybavení patří minibar, se budete cítit jako doma. Bezdrátový internet (za příplatek) vám zajistí spojení se světem a televize, která nabízí satelitní kanály, dobrou zábavu. Vlastní koupelna nabízí vybavení, jehož součástí jsou sprcha, toaletní stolek se zrcadlem a bidet. Další užitečné vybavení a služby: telefon s přímým voláním, vestavěný trezor a psací stůl.

Možnosti rekreace, lázeňské služby, hlavní vybavení
K nabídce hotelu patří bezdrátový internet zdarma, rozšířené recepční služby a hlídání dětí/péče o děti. Součástí vybavení jsou také možnost nákupu (v rámci hotelu), televize ve vestibulu a pomoc s cestovními záležitostmi a rezervací vstupenek.

Možnosti stravování
Když dostanete hlad, bude vám k dispozici nejen restaurace a kavárna, ale také naše pokojová služba s omezeným provozem, chcete-li zůstat v pohodlí svého pokoje. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar nebo salonek.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici business centrum, auto s řidičem a směnárna. Přímo v areálu je hostům k dispozici parkování (za příplatek) a v blízkém okolí se nalézají další zpoplatněná parkovací místa.Via Mauro Macchi 1
20124
Milan

Přihlášení

Vyplňte údaje. Lorem ipsum dolor it samet.