Sheraton Catania Hotel & Conference Center


Sheraton Catania Hotel & Conference Center


Poloha ubytovacího zařízení
Sheraton Catania Hotel & Conference Center stojí ve městě Aci Castello (u moře). Nedaleko odtud se nachází Normanský hrad a Výstaviště a kongresové centrum Le Ciminiere, Catania, Itálie. Hotel dosahuje hodnocení 4 hvězdiček. V okolí se nachází mimo jiné Kostel Chiesa di San Nicolò l'Arena a Botanická zahrada Univerzity v Catanii.

Pokoje
V našich 169 klimatizovaných pokojích, k jejichž vybavení patří lednička a LCD televize, se budete cítit jako doma. Na posteli najdete bavlněné povlečení. Ve všech pokojích je navíc k dispozici rozkládací pohovka. K pokoji náleží vlastní balkon s výhledem na moře a na bazén. Bezdrátový internet (za příplatek) vám zajistí spojení se světem a televize, která nabízí digitální kanály, a DVD přehrávače dobrou zábavu. K vybavení koupelen patří vana se sprchou, ruční sprcha a toaletní stolek se zrcadlem.

Možnosti rekreace, lázeňské služby, hlavní vybavení
Náš kosmetický salón nabízí následující služby: péče o tělo a péče o obličej. Kromě soukromé pláže nabízíme mimo jiné následující rekreační zařízení: venkovní bazén a sauna. Součástí vybavení jsou také bezdrátový internet zdarma, rozšířené recepční služby a hlídání dětí/péče o děti.

Možnosti stravování
Když dostanete hlad, navštivte naši restauraci, kde se podává snídaně, oběd a večeře. Kromě toho vám bude k dispozici také pokojová služba s omezeným provozem a kavárna. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar nebo salonek nebo bar u bazénu.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici business centrum, auto s řidičem a audiovizuální vybavení. Hodláte v našem městě uspořádat obchodní nebo společenskou akci? Nabízíme vám konferenční prostory o velikosti 724 m2 (mj. konferenční místnosti, malé zasedací místnosti a taneční sál). Přímo v areálu je hostům k dispozici parkování (za příplatek).Via Antonello Da Messina, 45
95021
Aci Castello

Přihlášení

Vyplňte údaje. Lorem ipsum dolor it samet.