Sheraton Roma Hotel & Conference Center


Sheraton Roma Hotel & Conference Center


Poloha ubytovacího zařízení
Sheraton Roma Hotel & Conference Center stojí přímo v centru města Řím. Nedaleko odtud se nachází Palazzo della Civiltà Italiana a Muzeum římské civilizace. Hotel dosahuje hodnocení 4 hvězdiček. V okolí se nachází mimo jiné White Gallery a Opatství Abbazia delle Tre Fontane.

Pokoje
V našich 640 klimatizovaných pokojích, k jejichž vybavení patří minibar, se budete cítit jako doma. Bezdrátové i pevné připojení k internetu (za příplatek) vám zajistí spojení se světem a televize, která nabízí exkluzivní televizní programy, dobrou zábavu. Vlastní koupelna nabízí vybavení, jehož součástí jsou toaletní stolek se zrcadlem a toaletní potřeby zdarma. Další užitečné vybavení a služby: vestavěný trezor, psací stůl a telefon s více linkami (hlasová pošta).

Možnosti rekreace, lázeňské služby, hlavní vybavení
Můžete využít širokou nabídku rekreačních zařízení, mezi něž patří mimo jiné venkovní bazén, fitness centrum a venkovní bazén (se sezónním provozem). Součástí vybavení jsou také bezdrátový internet (za příplatek), prodej novin a dárkových předmětů a možnost nákupu (v rámci hotelu). Chystáte-li se na výlet do okolí, můžete se za poplatek svézt naší kyvadlovou dopravou.

Možnosti stravování
Když dostanete hlad, bude vám k dispozici nejen restaurace, ale také naše 24hodinová pokojová služba, chcete-li zůstat v pohodlí svého pokoje. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar nebo salonek nebo bar u bazénu.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici business centrum, auto s řidičem a audiovizuální vybavení. K pořádání obchodních a společenských akcí slouží taneční sál, prostory pro pořádání banketů a výstavní prostor.Viale Del Pattinaggio 100
00144
Rome

Přihlášení

Vyplňte údaje. Lorem ipsum dolor it samet.