Hotel Lord Byron


Hotel Lord Byron


Poloha ubytovacího zařízení
Hotel Lord Byron stojí přímo v centru města Řím. V blízkosti se nachází Národní galerie moderního umění a Národní etruské muzeum. Hotel dosahuje hodnocení 5 hvězdiček. V okolí se nachází mimo jiné Římské fórum a Coliseum.

Pokoje
V našich 32 klimatizovaných pokojích se budete cítit jako doma. Bezdrátový internet zdarma vám zajistí spojení se světem a televize, která nabízí satelitní kanály, dobrou zábavu. Vlastní koupelna nabízí vybavení, jehož součástí jsou ruční sprcha a toaletní stolek se zrcadlem. Další užitečné vybavení a služby: vestavěný trezor a psací stůl. Úklid pokojů se provádí denně.

Možnosti rekreace, lázeňské služby, hlavní vybavení
K nabídce hotelu patří bezdrátový internet zdarma, rozšířené recepční služby a hlídání dětí/péče o děti. Hotel dále nabízí: možnost uzavření sňatku a pomoc s cestovními záležitostmi a rezervací vstupenek. Chystáte-li se na výlet do okolí, můžete se zdarma svézt naší kyvadlovou dopravou.

Možnosti stravování
Příjemné prostředí ke stolování vám nabídne restaurace, která má i bar. Navíc vám bude k dispozici také pokojová služba s omezeným provozem. Chcete-li si vychutnat svůj oblíbený nápoj, bude vám k dispozici bar nebo salonek.

Služby pro pracovní cesty a další vybavení
Hostům jsou k dispozici auto s řidičem, směnárna a zapůjčení novin ve vestibulu. Přímo v areálu je hostům k dispozici parkování zdarma.Via De Notaris Giuseppe 5
00197
Rome

Přihlášení

Vyplňte údaje. Lorem ipsum dolor it samet.